FORMU DOLDURUN

SİZİ ARAYALIM

Form bilgileri hatalı !!!
Lütfen Bilgilerinizi kontrol edeniz

Tekrar Deneyin
Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

PROJE HAKKINDANidapark Başakşehir, Avrupa Yakası’ndaki yeni yaşam alanının adresi.

Büyükşehrin kalabalık ve stresli yaşamından sıkılanlar İstanbul’un bu yeni yaşam merkezinde nefes aldıklarını hissediyor. Nidapark Başakşehir, kendi içinde barındırdığı çözümleri ile yeni ev sahiplerine vazgeçemeyecekleri fırsatlar sunuyor.  Okul ve resmi kurumlar gibi ihtiyacınız olan alanların dışında; açık kapalı yüzme havuzları, saunalar, hamamlar, buhar odaları,
çocuk kulüpleri, oturma ve dinlenme alanları gibi 2600 metrekare alan üzerine inşa edilen ve sosyal yaşam alanları ile küçük bir şehri andıran Nidapark Başakşehir, modern dünyadan ayrılmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeyi vaad ediyor.

Nidapark Başakşehir’de yeni bir yaşama başlamak isteyenler büyük şehir hayatının en büyük sorunu olan ulaşım konusunda da sıkıntı çekmiyor. Nidapark Başakşehir’in  üçüncü köprü ve üçüncü havaalanına çok yakın olması nedeniyle trafik sorunu da minimuma iniyor.

Nidapark Başakşehir’i seçtiğinizde nelere yakın olacağınızı biz söyleyelim:

  • Her türlü sağlık sorununuzu çözebileceğiniz 2680 yatak kapasiteli sağlık kenti, Alışveriş keyfinize keyif katacak pek çok AVM, restoranları, kafeleri  ve mağazaları ile 60.000 metrekare üzerine kurulan şehir meydanı, içerisinde yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, yapay tepeler ve spor alanları bulunan Avrupa’nın en büyük botanik parkı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
  • Evet, Nidapark Başakşehir’i tercih edenlere yenilikçi, modern ve doğal bir hayatın kapılarını açıyoruz.  LEED kriterlerine uygun olarak projelendirilen Nidapark Başakşehir, mimarisi ve projede kullanılan malzeme kalitesiyle de rakiplerini geride bırakıyor Şehrin pek çok yerinde inşa edilen projelerle yarışabilecek Nidapark Başakşehir, modern dünyanın yeni gözdesi olmaya aday.
Nidapark Başakşehir’in geniş sosyal tesis imkânları
• Bay – bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları
• Kafeterya ve lounge
• Çocuk kulübü
• Bilardo salonu ve genç oyun odası
• Açık alanda çocuk oyun alanları, bir çok kullanımlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis oynanabilecek), yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları,  süs havuzları ve yapay tepeler
• Misafir otopark alanı
• Çok amaçlı salon, ağırlama odası, mescit ve abdesthaneler